Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Žáner: kuchárska súťažná šou

Najväčšia svetová kuchárska šou MasterChef sa vracia na obrazovky televízie Markíza! Formát, ktorý sa stal celosvetovou legendou, sa divákom predstaví v ešte kvalitnejšej a modernejšej podobe, a tentokrát v čisto slovenskej verzii.

Vášeň pre jedlo, odvaha, talent a odhodlanie zmeniť svoj život – to sú základné vlastnosti tých najlepších amatérskych kuchárov z celého Slovenska, ktorí budú týždne pod dozorom odborníkov z oblasti gastronómie bojovať o titul MasterChef.

Strhujúca bitka kuchárov–amatérov povedie cez veľké množstvo náročných skúšok. Súťažiaci budú musieť dokázať odbornej porote, ktorá je zostavená z troch uznávaných osobností z oblasti gastronómie, že si ich talent poradí s mnohými nástrahami číhajúcimi v profesionálnych kuchyniach.

Víťazom sa však stane iba ten najlepší. Ako výhru získa prestížny titul MasterChef, uznanie gastronomických expertov, ale tiež skutočne delikátnu peňažnú odmenu v hodnote 50-tisíc eur.

Adepti na víťaza však budú musieť zvládnuť napríklad aj dezerty alebo zdravú stravu. Nielen pre súťažiacich bude kuchárska šou skúsenosťou k nezaplateniu, MasterChef obohatí tiež televíznych divákov. Tí budú mať možnosť vidieť, ako ozvláštniť a spestriť síce overené a zabehnuté, ale mnohokrát stereotypné domáce recepty.

MasterChef je celosvetovo najúspešnejšia kuchárska šou, ktorá vznikla vo Veľkej Británii a s vynikajúcimi výsledkami sa vysiela vo viac ako 200 krajinách. Prináša kombináciu mimoriadnych kuchárskych výkonov a emócií na veľkolepej scéne. Sledujte spolu s nami zrod novej kuchárskej hviezdy!

 

Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na