MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Tomáš Pikáli: Kulinárske prekvapenie pre mamu sa skončilo katastrofou!

12. 04 2016 21:50 | TV Markíza
ZAK_5654.jpg
 

Pracuje ako záhradník.

Tomášovu tvár si možno niektorí diváci TV Markíza pamätajú z relácie Bez servítky, kde sa blysol ako šikovný kuchár. Variť začal ešte na strednej škole, keď začal chodiť s kamarátmi von a zvykol ochutnávať jedlá v rôznych reštauráciách.

Úplne prvú spomienku na jedlo a varenie má z tretej triedy na základnej škole, keď mame piekol tortu. Malo to byť veľké prekvapenie, no skončilo to katastrofou. Tomáš vtedy dokonca dostal bitku, no bližšie túto situáciu nešpecifikoval. "Poviem iba toľko, že dnes sa na tom už iba smejeme," hovorí Tomáš.

Tomáš je slobodný, pochádza zo Senca a má veľmi rád prírodu. "Najradšej trávim čas u nás na záhrade a samozrejme za sporákom," prezrádza nádejný kuchár, ktorý sa živí ako záhradník. Čo sa týka varenia a receptov, Tomáš sa najradšej hrdí jahodovým tiramisu, sviečkovou a ako o sebe povedal, vie pripraviť výborný cheesecake.

Do šou MasterChef sa prihlásil preto, lebo to chcel urobiť skôr ako jeho priatelia. Tomáš túži po uznaní a veľmi rád by dokázal hlavne sebe, že má na to, aby varenie nebolo len jeho vášňou.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na