Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Toto nám o Raziji Trnačević prezradila jej mama!

26. 06 2016 09:00 | Kamil Konkoľ
ZAK_5522.jpg
 

Vo štvrtkovom finále šou MasterChef skončila na druhom mieste.

"Razija vždy rada nielen varila, ale aj jedla. Čo ja viem, najviac jej chutili tie najobyčajnejšie jedlá," povedala nám o svojej dcére mamina. "Nedávno bola u nás doma a vravím jej, nech sa predvedie. Pochutili sme si na výborných cestovinách, a to použila iba to, čo našla v chladničke," vychválila ju.

Oporou je pre Raziju nielen mamina, ale aj jej priateľ Joki

Razija s priateľom
Foto: Markíza
 

Ako nám ďalej povedala, asi sa bude od dcéry veľa učiť, pretože sama nevie veľmi dobre kombinovať chute a páči sa jej, keď niekto v kuchyni používa bylinky. Razija sa v súťaži MasterChef prezentovala nielen ako kuchárka, ale hlavne pekárka. Vo finálnom súboji však bola jej súperka predsa len o niečo silnejšia. Obom dievčatám držíme palce!

 

Barbora Švidraňová prvýkrát o svojej novej úlohe koučky v šou Tvoja tvár znie povedome. Pozrite si rozhovor so sexy slovenskou ryšavkou.

Exkluzívne zábery zo zákulisia obľúbeného Búrlivého vína. Herečka Ivana Kuxová už nakrúca nové epizódy. Naša kamera pri tom nesmie chýbať!

Martina Grňová sa stala víťazkou šou MasterChef Slovensko 2016. Toto nám povedala tesne po vyhlásení výsledkov. Choďte za svojimi snami, odkázala divákom!

Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na