Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Čo na víťazku šou MasterChef prezradila jej mama?

25. 06 2016 09:00 | Kamil Konkoľ
ZAK_5353.jpg
 

Spočiatku ju vraj varenie až tak nebavilo.

"Martinka sa naučila variť doma, keď ešte chodila na gymnázium a keďže mala vždy rada matematiku, myslela som si, že pôjde týmto smerom..." povedala nám pani Grňová, ktorá po víťazstve dcéry v šou MasterChef neskrývala obrovskú radosť! Martina sa už ako 12-ročná prepadla pečeniu a kamarátom k sviatku pripravovala čokoládové dobroty.

Takto vyzeral jeden z finálových momentov v šou MasterChef

Víťazka šou MasterChef Slovensko 2016
Foto: Markíza
 

Sladké zrejme chutí všetkým v jej okolí, keďže aj na raňajky robí najčastejšie blízkym tvarohové lievance. Na obed pripravuje hlavne mäsité jedlá, ale len so zeleninovým šalátom. Martina vraj ešte ako školáčka prekvapovala rodičov vlastnoručne pripraveným menu. "Keď sme prišli s manželom z práce, jedlo bolo na stole," zaspomínala si Martinina mama.

Martina je podľa slov mamy mimoriadne aktívny človek, ktorý neznáša nečinnosť. "Buď cvičí, pracuje na počítači, alebo zvykne variť. A nemá rada, keď jej jedlo niekto pripraví, najradšej všetko zvláda sama," dodáva hrdá mamina, ktorej dcéra okrem titulu MasterChef získala aj 50-tisíc eur a osobný automobil.

 

Barbora Švidraňová prvýkrát o svojej novej úlohe koučky v šou Tvoja tvár znie povedome. Pozrite si rozhovor so sexy slovenskou ryšavkou.

Exkluzívne zábery zo zákulisia obľúbeného Búrlivého vína. Herečka Ivana Kuxová už nakrúca nové epizódy. Naša kamera pri tom nesmie chýbať!

Martina Grňová sa stala víťazkou šou MasterChef Slovensko 2016. Toto nám povedala tesne po vyhlásení výsledkov. Choďte za svojimi snami, odkázala divákom!


Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na