Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Finále šou MasterChef na spadnutie: Hlasujte, kto podľa vás zvíťazí!

23. 06 2016 10:00 | Kamil Konkoľ
finalistky.jpg
  Foto: Markíza

Ako vidia šance finalistiek naši porotcovia a ktorej kuchárke fandia?

Martina Grňová verzus Razija Trnačevič. Meno víťazky kuchárskej šou MasterChef spoznáme už dnes večer na Markíze. Súťaž, v ktorej to rozvoniavalo dobrotami, ste na našich obrazovkách sledovali od piateho apríla, spoznali tých najodvážnejších a nakoniec aj šestnástku najlepších kuchárov.

Reštauráciu šou MasterChef navštívilo niekoľko zaujímavých hostí. Na večeru prišli známi herci z Hornej Dolnej, úlohu štvrtého porotcu si v jednej z epizód vyskúšal Martin ´Pyco´ Rausch. Ochutnávali aj známi moderátori a príbuzní trojice porotcov.

Šou MasterChef je dôkazom toho, že Slováci vedia variť, v kuchyni sú kreatívni a neboja sa experimentovať. Hlavnú výhru 50 tisíc eur, osobný automobil a prestížny titul však môže získať iba jedna z našich finalistiek.

 

Dnes večer sa tešte na veľkolepé finále plné napätia a emócií. Na pľaci šou MasterChef sa znova objavia aj bývalí finalisti šou a tiež príbuzní a priatelia Martiny a Razije. A bude aj niekoľko prekvapení...

byvali.jpg
Foto: Markíza
 

Finále šou MasterChef dnes večer o 20.30 h na Markíze!

Emma Drobná by si ich najradšej adoptovala všetkých Pôvabná speváčka má slabosť na psíkov

Barbora Švidraňová opäť v šou. „Budem koučka!" Najviac ju prekvapili Vavrinčíková s Vačkovou.

Belešová sa s Jakabom nebabrala: Strhla to z neho a odhodila do publika! A to bolo nakrúcanie kvíz šou Dobre vedieť! ešte len na začiatku.

Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na