Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Razija verzus Martina: Komu držia palce bývalí finalisti šou MasterChef?

20. 06 2016 15:30 | Kamil Konkoľ
ZAK_5825.jpg
 

Veľké finále kuchárskej šou už tento štvrtok na Markíze.

Vyhrať môže iba jedna! Bývalých finalistov šou MasterChef sme sa opýtali, ktorej z finalistiek by prestížny titul, rozprávkových 50-tisíc eur a osobný automobil, dopriali viac. Komu držia palce kuchári, ktorí v kuchárskej šou až takí úspešní neboli a museli zo súťaže odísť? Jedna z našich otázok znela jednoznačne. Doprajete víťazstvo Martine alebo Raziji?

Na začiatku ich bolo šestnásť...

ZAK_5987.jpg
 

"Kočky sú súper a zaslúžia si byť vo finále," prezradila nám Mirka, ktorá zo šou MasterChef vypadla medzi prvými. "Ale ja držím palce Raziji," dodala. "Mám rada obe baby, no ľudský mi je bližšia Razija," priznala sa ďalšia súťažiaca Andrea.

Ako sa niekdajšie finalistky zhodli, u Razije dominuje prirodzenosť a srde, Martina má zasa výhodu v tom, že je veľký profesionál. Ako finalistky vidia Lenka s Lenkou? Mišiaková prezradila, že Martina je mimoriadne cieľavedomá a ide si za svojim. Sedláková súhlasne prikyvovala a dodala, že na finále sú vhodné obidve.

 

Postupne vám na našom webe prinesieme výpovede ďalších kuchárov, ktorí tento rok bojovali o hlavnú výhru v šou. Najšikovnejšie však boli Martina s Razijou, ktoré sa na veľkom finále dočkali podpory nielen zo strany bývalých súperov, ale aj rodiny a priateľov. Všetko vám ukážeme postupne.

Finále šou MasterChef už tento štvrtok o 21.30 h na Markíze!

Barbora Švidraňová mieri do druhej série šou Tvoja tvár znie povedome. Budem koučka, hovorí hrdo sexy ryšavka!

Bilancujeme! Hádajte, koľko ľudí pracovalo na šou MasterChef. Zaujímavosti zo zákulisia jedine u nás!

Ako sú na tom známi herci z Hornej Dolnej s oslavami Dňa otcov? Toto nám prezradili!


Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na