Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Bilancujeme: Skúste si tipnúť, koľko ľudí pracovalo na šou MasterChef!

19. 06 2016 09:00 | Kamil Konkoľ
Finalistky šou MasterChef
Finalistky šou MasterChef Foto: Markíza

Finále kuchárskej šou už tento štvrtok večer na Markíze.

Druhá séria šou MasterChef ide do veľkého finále, v ktorom sa stretne Razija Trnačevič s Martinou Grňovou. Zisťovali sme, ako kuchárska šou vznikala, koľko ľudí pracovalo na jednotlivých epizódach, ale aj to, aké bolo prvé stretnutie poroty a kreatívneho tímu celej šou.

Ako nám prezradila obsahová manažérka Jana Pazderová, jednu epizódu nakrúcali jeden celý deň, čo v preklade znamená, že štáb, účinkujúci aj porota trávili na pľaci aj dlhých dvanásť hodín. Niekedy sa stalo, že práce bolo oveľa viac a dvanástka sa zmenila štrnástku.

Päť ľudí malo na starosti obsahovú zložku, v štábe sa vystriedalo päťdesiat, niekedy sedemdesiat profesionálov a dvadsiati mali na starosti postprodukciu - strih, zvuk a úspešné doručenie jednotlivých epizód do vysielania TV Markíza.

Aké bolo prvé stretnutie realizačného tímu s porotou? Ako dodala Pazderová, spočiatku bolo cítiť profesionálny odstup, no neskôr sa ukázalo, že trio šéfkuchárov je partia sympatických a mimoriadne milých ľudí, ktorí takisto riešia bežné životné radosti aj starosti.

Viac sa dozviete v priloženom rozhovore zo zákulisia!

 

Finále šou MasterChef už tento štvrtok. Sledujte o 21.30 h na Markíze!

Veľké odhalenie iba u nás! Akými tabletkami si pomáhal Štefan Skrúcaný počas šou Tvoja tvár znie povedome?

Moderátor Rasťo Sokol v úžase. A spolu s ním aj diváci! Úvahy Čobejovej a Jakaba o morských vydrách v šou Dobre vedieť! vás rozosmejú!

Nová mužská posila v seriáli Búrlivé víno! Fanúšičky si rozhodne prídu na svoje. Máme exkluzívne fotografie!Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na