Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Kto skončil tretí a ktorí dvaja postupujú do finále šou MasterChef?

17. 06 2016 10:00 | Kamil Konkoľ
masterchef, semifinále
masterchef, semifinále Foto: Markíza

Druhá séria kuchárskej šou vyvrcholí vo štvrtok 23. júna.

Razija Trnačevič verzus Martina Grňová! Vo finále druhej série šou MasterChef sa stretnú dve ženy, no titul, osobný automobil a sumu 50-tisíc eur získa iba jedna z nich.

Čo myslíte, ktorá to bude? Semifinále kuchárskej šou bolo mimoriadne napínavé. Trom amatérskym kuchárom pomáhali známe tváre z televíznej obrazovky a porota nakoniec rozhodla.

Bronzovú priečku obsadil sympatický Ivan Rusina, ktorý bol najstarším spomedzi šestnástky finalistov a už na začiatku zaujal nielen kulinárskymi schopnosťami, ale aj príbehom.

Vzdal sa nezdravého životného štýlu, prestal fajčiť, začal behať a výrazne schudol. Ako povedal pri odchode, z tretieho miesta má obrovskú radosť, nabral kopec skúseností a spoznal milých ľudí.

Ivanovi budeme v ďalšej kariére držať palce, no je čas sústrediť sa na dve finalistky, ktoré budú musieť zabojovať ešte raz. A naposledy!

Vo štvrtok 23. júna o 21.30 h na Markíze uvidíte veľkolepé finále šou MasterChef, v ktorom sa objavia všetci finalisti, aby podporili najúspešnejšie dve kuchárky. Bude to napínavé!

 

Finále šou MasterChef už o týždeň! Vo štvrtok o 21.30 h na Markíze!

Veľké odhalenie iba u nás! Akými tabletkami si pomáhal Štefan Skrúcaný počas šou Tvoja tvár znie povedome?

Moderátor Rasťo Sokol v úžase. A spolu s ním aj diváci! Úvahy Čobejovej a Jakaba o morských vydrách v šou Dobre vedieť! vás rozosmejú!

Nová mužská posila v seriáli Búrlivé víno! Fanúšičky si rozhodne prídu na svoje. Máme exkluzívne fotografie!


Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na