Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Sexy Ostrihoňová v šou MasterChef: Počúvajte, čo na ňu bonzol Ivan!

15. 06 2016 10:50 | Kamil Konkoľ
veronika ostrihoňová
veronika ostrihoňová Foto: Instagram.com/veronika_o_

Bude ako manželka dobrá kuchárka?

Redaktorka spravodajstva Veronika Ostrihoňová bude vypomáhať v kuchyni šou MasterChef. Sexy blondínka bude pravou rukou semifinalistu Ivana Rusinu, ktorý takisto bojuje o prestížny titul, osobný automobil a rozprávkových 50-tisíc eur.

Bude z Veroniky dobrá kuchárka aj po svadbe? Ako na ňu nabonzoval Ivan, za hrncami sa zvŕta už aj teraz a snúbencovi vraj vo veľkom vyvára. Okrem kulinárskych tém stihla dvojica prebrať aj zdravý životný štýl a beh, ktorý obaja milujú.

A takto zhodnotil Veronikinu výpomoc v kuchyni MasterChef Ivan: „Spoločníčku som mal úžasnú.“ „Tú sme ti závideli aj my,“ dodal s úsmevom porotca Braňo Križan.

Sledujte ochutnávku štvrtkového semifinále, z ktorého bude musieť jeden odísť a my spoznáme dvoch finalistov. Zajtra prinesieme zákulisný rozhovor s Razijou Trnačevič, ktorej pomáhal variť redaktor spravodajstva Marián Lechan.

 

Sledujte semifinále šou MasterChef vo štvrtok o 21.30 h na Markíze!

Už o mesiac budú rodičia! Porotca šou MasterChef a jeho krásna partnerka sa na príchod synčeka veľmi tešia. Toto chcú stihnúť pred pôrodom.

Urobili sme si vlastné Dobre vedieť!, a to priamo v redakcii spravodajstva. Danica Kleinová verzus Viktor Vincze!

Vieme, čo spája Andreja Bičana a Zuzanu Šebovú. Skladba, ktorú si zvyknete pospevovať určite aj vy, dvakrát inak, no originál iba jeden!
Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na