Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Vegetariánka Hospodárová otvorene o tom, s kým má problém!

14. 06 2016 11:00 | Kamil Konkoľ
Janka Hospodárová
Janka Hospodárová Foto: Markíza

Známa markizácka moderátorka hosťom v šou MasterChef.

Šou MasterChef čaká semifinálové kolo, v ktorom si zmerajú sily traja najlepší. A každý zo semifinalistov dostane hviezdnu posilu. Prinášame prvý zo zákulisných rozhovorov s Martinou Grňovou a jej pomocníčkou Jankou Hospodárovou, ktorá si z redakcie Športových novín odskočila priamo do kuchyne známej kuchárskej šou.

"Myslím si, že sa nám spolupracovalo veľmi dobre. Úlohy sme mali pekne rozdelené," povedala nám brunetka na margo Jankinho hosťovania v šou MasterChef. "Mám z toho perfektný pocit. Som vďačná za túto skúsenosť," dodala moderátorka športu. Janka priznala, že tesne predtým, ako začali variť, mala z receptu obavy.

Má Janka ako vegetariánka problém s ľuďmi, ktorí pripravujú a konzumujú mäso? "Nemám problém s mäsožravcami, skôr mám problém s tým, ako sa ľudia správajú k zvieratkám počas toho, keď ešte žijú...," prezradila Hospodárová.

Známa blondínka sem-tam návštevám pripraví aj mäsité jedlo, no medzi riadkami priznáva, že najradšej pripravuje vegetariánske špeciality. Moderátorky relácie Šťastný domov sme sa opýtali, prečo by sa Martina podľa nej mala stať víťazkou šou MasterChef. Toto nám odpovedala...

 

Semifinále šou MasterChef vo štvrtok o 21.30 h na Markíze!

Čo ak práve vás čaká veľká zmena? Prihláste sa do novej šou a zažiarte ako nikdy predtým. Podrobnosti tu!

Už o mesiac budú rodičia! Takto sa porotca šou MasterChef Braňo Križan s krásnou partnerkou Máriou pripravuje na príchod syna!

Slovenský herec odhalil tajomstvo zo spálne športovkyne Zory Czoborovej. Toto nemal nikto počuť!


Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na