Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Najlepší traja zo šou MasterChef: Hlasujte, kto by mal podľa vás vyhrať!

12. 06 2016 10:00 | Kamil Konkoľ
semimch.jpg
  Foto: Markíza

Razija, Martina alebo Ivan?

MasterChef ide do semifinále! V hre zostávajú dve ženy a jeden muž. Koho by ste nielen na základe sympatií, ale aj podľa toho, ako sa mu doteraz darilo v súťaži, chceli vidieť ako víťaza druhej série kuchárskej šou? Pozreli sme sa na najsilnejšie stránky každého zo  semifinalistov.

Martina Grňová

ZAK_5353.jpg
 

Brunetka tvrdí, že v kuchyni vie najlepšie zúročiť dobrý nápad. Najčastejšie a najradšej pripravuje lievance na raňajky. Vyštudovaná matematička sa však vyžíva aj v príprave čokoládových praliniek a iných dezertov z čokolády. Vlastné zdravotné problémy ju prinútili variť inak a zdravšie. Martinin profil si pozrite TU.

Ivan Rusina

ZAK_5152.jpg
 

Najstarší v súťaži a zároveň najväčší pohoďák. Tvrdí o sebe, že pri varení je mimoriadne obratný. Rád pripravuje mäsité a zeleninové jedlá. Aj Ivana prinútili zdravotné problémy a kilogramy navyše, aby svoj jedálniček zmenil od základov. Pozrite si jeho profil.

Razija Trnačevič

ZAK_5509.jpg
 

Kuchárka s kučeravou hrivou o sebe prezradila, že ju motivuje nielen pochvala, ale aj kritika. Jej najsilnejšou stránkou je flexibilita. Vie sa okamžite prispôsobiť podmienkam a ako hovorí, spolieha sa nielen na obratnosť, ale aj nápaditosť v kuchyni. Nemá rada morské plody, radšej pečie ako varí. Jej kompletný profil nájdete TU.

Sledujte šou MasterChef vo štvrtok o 21.30 h na Markíze!

Obľúbení hrdinovia z Kredencu hviezdami Športových novín. Takto vidia Majstrovstvá Európy vo futbale.

Naposledy zo šou MasterChef vypadla Lenka Mišiaková. Sympatická kuchárka z Liptova dostala pomyselnú zemiakovú medailu.

Zmeňte svoj život a omladnite aj o desať rokov. Pomôžu vám odborníci a budú z vás celkom noví ľudia. Podrobnosti len u nás!


Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na