Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Záhumenský začínal u Gordona Ramsayho: Otvorene o obávanom šéfkuchárovi!

31. 05 2016 11:00 | Kamil Konkoľ
Martin Záhumenský
Martin Záhumenský Foto: TV Markíza

Čo prezradil porotca šou MasterChef na svojho učiteľa?

Príbeh Martina Záhumenského je tak trošku akoby z filmu. Sympatický Slovák, ktorý sa motal v kuchyni už odmalička, odcestoval pred desiatimi rokmi do Anglicka a skúsil šťastie v reštaurácii obávaného Gordona Ramsayho.

"Nešiel som do Londýna zarábať peniaze, chcel som sa naučiť po anglicky a po roku sa vrátiť domov," povedal nám Martin, ktorému sa začalo dariť natoľko, že vo Veľkej Británii zostal žiť. Pred našou kamerou si však zaspomínal na svoje začiatky.

"Práca u Gordona bola moja prvá práca v Londýne. Prihlásil som sa online, prešiel som skúškou a dostal som miesto na sekcii príloh a zeleniny. Cez víkendy chodil do reštaurácie aj s deťmi, lebo blízko býval. Bol veľmi prísny," prezradil porotca šou MasterChef.

Opýtali sme sa aj na kuchára bez čapice. Aký je Jamie Oliver? Martin nám prezradil, prečo sú slávni šéfkuchári takí obrovskí rivali. Sledujte video!

 

Šou MasterChef vždy vo štvrtok o 20.30 h na Markíze! 

Priznanie sexy slovenskej tehuľky. Pred kamerami sa priznala, do koho je zamilovaná! Klikajte sem a dozviete sa viac.

Na obrazovky sa vracia najúspešnejšia súťaž všetkých čias. Zatočte Kolesom šťastia a staňte sa víťazom. Vieme, ako sa prihlásiť do vynovenej šou!

Známa slovenská herečka musela vyhľadať pomoc psychologičky, aby sa zbavila niekoľkoročnej závislosti. A podarilo sa jej to!Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na