Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Hlasujte za najväčšieho sympaťáka zo šou MasterChef!

29. 05 2016 09:00 | Kamil Konkoľ
mc.jpg
 

Dámy, ktorého z tejto trojice by ste chceli mať doma v kuchyni?

Tri ženy a traja muži! V šou MasterChef je finalistov stále menej. Za najsexy kuchárku ste už hlasovali, teraz sú na rade chlapi. To, že sa prebojovali do najlepšej šestky, svedčí o ich skvelých kuchárskych schopnostiach. Zaujíma nás však aj to, ktorý vám je najsympatickejší. Hlasujte!

Ladislav Wencl

ZAK_5290.jpg
 

Vášnivý kuchár aj poľovník. Najradšej pripravuje to, čo sám uloví. To by ženám mohlo imponovať. Pracuje ako finančný manažér, veľmi rád športuje. Voľný čas trávi najčastejšie s manželkou a synom. Najradšej pripravuje guláš z diviny, ale aj rizoto s grilovanou chobotnicou. Hmm, to znie fajn!

Tomáš Pikáli

ZAK_5654.jpg
 

Záhradník, milovník prírody a oddaný kuchár. Tomáš začal variť ešte na strednej škole po tom, čo ochutnal niekoľko jedál v rôznych reštauráciách. Veľmi rád sa hrdí dezertmi. Najčastejšie pripravuje jahodové tiramisu, ale aj cheesecake.

Ivan Rusina

ZAK_5161.jpg
 

Najstarší a najskúsenejší adept na šéfkuchára s prestížnym titulom. Po tom, čo sa mu podarilo výrazne schudnúť, varí oveľa zdravšie a pravidelne behá. Múza ho vraj kopla kedysi dávno pri varení gulášu na chate a odvtedy sa hrncom venuje oveľa intenzívnejšie. Zbožňuje ryby a steaky, ale aj cestoviny a jedlá z tekvice.

 

Sledujte šou MasterChef vždy vo štvrtok o 20.30 na Markíze!

Od ôsmeho júna sa tešte aj na Šťastný domov. Nová relácia s Jankou Hospodárovou pomôže tým, ktorí to najviac potrebujú!

Vieme, čo by sa stalo, keby z Búrlivého vína zmizli scenáristi, kostymérky aj režisér. Podrobnosti nájdete exkluzívne iba u nás!

V poslednom vydaní Chart Show zazneli najväčšie popové hymny. O ktorej zo skladieb by ste povedali, že je vašou srdcovkou?

Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na