Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Sympoška Anita v šou MasterChef skončila: Siedme miesto sa jej páči!

27. 05 2016 09:45 | Kamil Konkoľ
ZAK_5946.jpg
 

Tvrdí, že aj tak vyhrala.

Ďalšia sympatická brunetka je mimo súťaže! V poslednej epizóde šou MasterChef sa najmenej darilo Anite. Zradilo ju mäso, ktoré sa porote zdalo surové.

Z jej menu, ktorého základom bola kuracina, na zadok trojica porotcov nespadla. Z poslednej trojice, ktorá sa ocitla tvárou v tvár skúseným šéfkuchárom, ako prvý postúpil Tomáš.

Hoci to vyzeralo do poslednej chvíle mimoriadne nerozhodne a Lenka takisto čakala vypadnutie, odísť musela nakoniec Anita Jassóová. K vareniu sa dostala vďaka babičke, čo prezradila ešte pred súťažou. Už ako 12-ročná navarila svoje prvé jedlo - špagety bolognese.

Ak ste nevideli jej odchod zo šou MasterChef, pozrite si rýchly zostrih. Zostalo už len šesť finalistov a v ďalšej epizóde sa tešte na veľké veci. Bude to dramatickejšie, ako si viete predstaviť.

 

MasterChef vždy vo štvrtok o 20.30 na Markíze!

Od ôsmeho júna sa tešte aj na Šťastný domov. Nová relácia s Jankou Hospodárovou pomôže tým, ktorí to najviac potrebujú!

Vieme, čo by sa stalo, keby z Búrlivého vína zmizli scenáristi, kostymérky aj režisér. Podrobnosti nájdete exkluzívne iba u nás!

V poslednom vydaní Chart Show zazneli najväčšie popové hymny. O ktorej zo skladieb by ste povedali, že je vašou srdcovkou?

Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na