Masterchef cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Zaskočení porotcovia šou MasterChef: Nečakaný ťah súťažiacej Martiny!

26. 05 2016 09:00 | Kamil Konkoľ
brokolica.jpg
 

Sledujte ochutnávku premiérovej epizódy.

Bude to znova rozvoniavať! V kuchárskej šou MasterChef zostalo sedem statočných a porotu budú musieť opäť presvedčiť o svojich kvalitách. Ako zvládnu ďalšiu výzvu?

Martina Grňová prekvapila trojicu porotcov spracovaním stonky z brokolice. Hlúbik nakrájala na penne a urobila ich na spôsob aglio olio . Nechýbali kuracie rolády plnené bazalkou.

Nadšenie neskrýval porotca Martin Záhumenský , ktorý skonštatoval, že deväťdesiat percent ľudí stonku z brokolice vyhadzuje. A celkom zbytočne!

Okrem toho dodal, že podobným spôsobom varia aj v michelinovských reštauráciách. Martinin nápad sa pozdával aj Braňovi Križanovi . Sledujte ochutnávku premiérovej epizódy šou MasterChef .

 

Šou MasterChef vždy vo štvrtok o 20.30 h na Markíze!


 


Očami postupujúceho finalistu. Takto vyzerá vytúžená cesta na balkón. Zákulisie šou MasterChef, ktoré v telke neuvidíte!

V šou Dobre vedieť naposledy súperila Kvetka Horváthová s Patrikom Hermanom. Pozrite sa, na aké otázky museli odpovedať!

Dôkaz, že dokonalá krása existuje. Speváčka zverejnila videoklip, v ktorom dokázala, že z dievčatka vyrástla dospelá žena.


Upútavka

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!
Sledujte celé epizody na