Chutná súťaž so šou MasterChef ukončená, blahoželáme výhercom!

27. 06 2016 10:00 , článok bol aktualizovaný 04. 07 2016 09:33 | Alexandra Stahlová
MasterChef - súťaž
MasterChef - súťaž Foto: TV Markíza

Stačilo len sledovať šou a správne zodpovedať aktuálnu súťažnú otázku, vyhlásenú vždy v utorok.

Na obrazovkách televízie Markíza odštartovala začiatkom apríla netrpezlivo očakávaná kuchárska šou MasterChef - a vy ste pri tejto príležitosti mali jedinečnú možnosť zapojiť sa do chutnej súťaže o zaujímavé ceny. Každý týždeň jeden z vás * mohol vyhrať ročné predplatné časopisu Dobré jedlo a poukážku na nákup v sieti Metro v hodnote 348 eur - a navyše byť v hre o hlavnú cenu, automobil Kia Sportage! Stačilo len poznať správnu odpoveď na aktuálnu súťažnú otázku, publikovanú na našej stránke (mohli ste si vybrať spomedzi dvoch ponúkaných možností - A alebo B) a poslať ju v tvare „MASTERCHEF (medzera) odpoveď“ na číslo 6663. (Cena spätnej sms je 1 € s DPH.)

Výherca hlavnej ceny bol určený na základe žrebovania zo všetkých prijatých SMS, spĺňajúcich podmienky uvedené v štatúte, ktoré prebehlo po ukončení relácie MasterChef. Vyhlásený bol v piatok, 24. júna 2016, v relácii Teleráno.

Týždenné výhry
- Metro poukážka v hodnote 348€ s DPH a ročné predplatné časopisu Dobré jedlo

MasterChef, súťaž, ceny

Hlavná výhra (výherca bol vyžrebovaný v piatok, 24. júna 2016)
- automobil KIA Sportage
Obrázok je len ilustračný.

Update: Výherkyňou hlavnej ceny - auta Kia Sportage -, sa stala Margita Havličková z Veľkého Biela. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku z 12. kola bola Vo finále šou MasterChef budú súťažiť Razija a Martina. Výherkyňou sa stala Eva Rodná zo Senca. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku z 11. kola bola Jediný súťažiaci muž v semifinálovej trojke šou MasterChef sa volá Ivan Rusina. Výherkyňou sa stala Mária Poldruháková z Humenného. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku z 10. kola bola Z porotcov šou MasterChef pôsobí v Londýne Martin Záhumenský. Výherkyňou sa stala Veronika Vargová zo Šale. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku z 9. kola bola Zo súťažiacich šou MasterChef má balkánske korene Razija Trnačevič. Výherkyňou sa stala Jarmila Šoltésová z Košíc. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku z 8. kola bola Ešte pred začatím šou MasterChef rapídne schudol Ivan Rusina. Výhercom sa stal Milan Zajac z Prievidze. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku zo 7. kola bola V najbližšom období sa z porotcov šou MasterChef po prvý krát stane otcom Branislav Križan. Výhercom sa stal Miro Marček zo Žiliny. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku zo 6. kola bola V šou MasterChef bola špeciálnym hosťom Lenka Šóošová. Výhercami sa stali Mária Šalachová z Humenného/Lackoviec a Roman Pokopec z Nového Mesta nad Váhom. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku z 5. kola bola V šou MasterChef Martinovi Záhumenskému pomáhala mama. Výherkyňami sa stali Anna Kočišová z Prešova a Mária Korbelová z Pukanca. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku zo 4. kola bola V šou MasterChef súperia bratia. Výherkyňami sa stali Dana Bavolárová Malastová zo Spišskej Novej Vsi a Ľubomíra Krajčušková z Marianky. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku z 3. kola bola Hosťami kuchárskej šou MasterChef boli herci zo seriálu Horná Dolná. Výherkyňami sa stali Simona Pecušová z Kvašova a Janka Kabatiarová z Váhoviec. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku z 2. kola bola Víťaz šou MasterChef získa peňažnú odmenu 50 000€. Výherkyňami sa stali Tatiana Drapáčová z Komjatnej a Silvia Sojková z Kokavy nad Rimavicou. Blahoželáme!

Správna odpoveď na otázku z 1. kola bola Porota v šou MasterChef má troch členov. Výherkyňami sa stali Iveta Biedková zo Šindliara a Janka Bobková zo Spišských Tomašoviec. Blahoželáme!

* Od 16. 5. 2016 došlo k zmene pravidiel súťaže, nový štatút súťaže nájdete TU!