18. 03 2016 12:07 | Kamil Konkoľ

Predstavujeme porotcov kuchárskej šou MasterChef Slovensko 2016

Jedine u nás sa o nich dozviete viac.

Porota Masterchef Slovensko 2016
Porota Masterchef Slovensko 2016 Foto: Markíza
Štart kuchárskej šou MasterChef sa nezadržateľne blíži. Predstavujeme vám trojicu porotcov, ktorí budú dohliadať na výkony našich súťažiacich.

Martin Záhumenský
, Jaroslav Ertl a Branislav Križan. Traja profíci a sympatickí šéfkuchári, ktorých uvidíte túto jar na televíznych obrazovkách veľmi často.

Martin Záhumenský je rodák z Trenčína, ktorý už desať rokov žije a pracuje v Londýne. Ako sa mu podarilo dostať do reštaurácie nekompromisného Gordona Ramsayho? Klikajte sem a dozviete sa viac.

Jaroslav Ertl je nielen vášnivý kuchár, ale aj cestovateľ. Skúsenosti vo varení získaval nielen na Slovensku, ale aj za hranicami. Viac o jeho príbehu čítajte TU.

Branislav Križan je rebel! A vášnivý rybár. Servítku si pri hodnotení pred ústa rozhodne nedáva. Bude najobávanejší porotca šou MasterChef Slovensko 2016 práve Braňo? Viac o ňom TU.

 

Masterchef Slovensko 2016 už čoskoro na Markíze!

Ako omladnúť o desať rokov? Manželia Šmahelovci vám to prezradia a aj ukážu v novej televíznej šou. Viac informácií iba u nás!

Mladá Slovenka, ktorá prerazila vo francúzskom televíznom svete. Spolupracovala na šou ako Hlas či Masterchef.

Hlasujte za najlepšiu hviezdu nového milénia. Rebríček z Chart Show ešte raz pre tých, ktorí nestihli poslednú premiéru. Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
MasterChef: FINÁLE - vo štvrtok, 23. júna, o 21.30!